Meltdown

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 93 MB
  • Version 1.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Bulkypix
Çok yetenekli bir asker olup savaş oyununda harikalar yaratmak ister misin?

İnsanların görüp görebileceği en iyi savaş oyununda yerini belirlemek ve mükemmel bir savaş yaşamak ister misin? En yetenekli ve becerikli asker ben olurum mu diyorsun? Eğer cevabın evet ise gördüğün bu oyun tam da sana göre. Etkileyici stratejilerine güven ve bu oyunu oynamaya hemen başla. Zaman kaybetmeden sen de oynamaya başla.

Etkileyici görsel ekranı akıllı telefon ve cihazlar ile bire bir uyumu olan bu oyunda kolay ve anlaşılır menü sayesinde istediğin her şeyi rahatça ve kolayca yapman da mümkün. Yeteneklerini gösterirken aynı zamanda da çok eğleneceğine garanti verebilirim. Üstelik bu muhteşem oyunu herkese tavsiye etmekten de asla çekinme. Arkadaşların ve sevdiklerin ile de eğlenerek oynayabileceğin bu oyunda her şey tam da istediğin gibi ilerleyecek emin ol. Bütün stratejilerini kullan oyuna kendini ver ve muhteşem puanlar ve efsane savaşlar yapmaya hazırlan.

Renkli içeriği, kaliteli görselleri, farklı ortamlar için özel olarak ayarlanmış olan bu mükemmel oyun boş zamanlarının en eğlendirici ve heyecan verici oyunu olmaya aday. Eğer sen de bu oyun tam bana göre hemen bu eğlenceye katılmalıyım dersen yapman gereken tek şey indir butonuna basıp biraz beklemek. Evet sen de şimdi bu sınırsız eğlenceye katıl savaşa başla bu maceraya zaman kaybetmeden katıl.

 

Meltdown indir